Modernizace osvětlení

Naše společnosti se zabývá modernizací, výměnou a návrhy úsporných osvětlovacích soustav pro firmy, podniky, administrativní budovy, obce a města. V rámci naší společnosti klademe důraz na kvalitu osvětlení, kvalitu použitých svítidel a hlavně soulad našich návrhů s normou pro osvětlování, která je zároveň normou hygienickou. 
 
V rámci projektů pro obce a měeta nabízíme také projekt přenesené správy veřejného osvětlení, který nazýváme BEZPEČNÉ A ÚSPORNÉ OSVĚTLENÍ.
 
  • Znervózňují vás stoupající náklady na servis veřejného osvětlení?
  • Zatěžuje vás administrativně péče o veřejné osvětlení?
  • Je pro vás časově náročné probírat se stohy norem a nařízení, které jsou s veřejným osvětlen nerozlučně spjaty a jsou potřebné k vyjádřením pro stavební řízení?
  • Veškerou výše uvedenou agendu rádi předáte servisní organizaci, ale chcete nadále vlastnit a neztratit kontrolu tezařízením veřejného osvětlení?
Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, pak je řešení přenesené správy veřejného osvětlení službou, kterou hledáte. Čas a finance, které díky přenesené správě veřejného osvětlení získáte, nasměrujte do aktivit, které jsou vaší doménou či pro obec/město prioritou. Rádi Vám připravíme projekt včetně světelně technických výpočtů a cenové nabídky. Šetřte Vaše zdraví a oči díky naší kvalitní osvětlovací soustavě.
BEZPEČNÉ A ÚSPORNÉ OSVĚTLENÍ
 Znervózňují vás stoupající náklady na servis veřejného osvětlení?
 Zatěžuje vás administrativně péče o veřejné osvětlení?
 Je pro vás časově náročné probírat se stohy norem a nařízení, které jsou s veřejným osvětlením nerozlučně spjaty a jsou potřebné k vyjádřením pro stavební řízení?
 Veškerou výše uvedenou agendu rádi předáte servisní organizaci, ale chcete nadále vlastnit a neztratit kontrolu nad zařízením veřejného osvětlení?
Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, pak je řešení přenesené správy veřejného osvětlení službou, kterou hledáte. Čas a finance, které díky přenesené správě veřejného osvětlení získáte, nasměrujte do aktivit, které jsou vaší doménou či pro obec/město prioritou. ELTODO, a.s. je již 25 let lídrem v péči o veřejné osvětlení.

Kontakt

Sokola Tůmy 1099/1
7090 Ostrava Hulváky

IČ: 03567583
DIČ: CZ03567583


Energetická kancelář Opava
+420 731 101 647 Info@femenergy.cz